Kvadrokoptéra Silverlit 84540, 4 kanál

Kód: 20311
Neohodnotené
Značka: Silverlit
€33,05
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia

Futuristický rokov zo spoločnosti Silverlit s inovatívnym štvorkanálovým 2,4 GHz galaxovým stabilizovaným miniatúrnym quadrocopterem, predstavujúcim pozoruhodne manévrovateľné UFO pre lietanie vnútri aj vonku. Skladá sa zo štyroch horizontálnych hlavných rotorov, ktoré vzlietajú a pristávajú ako vrtuľník plus štvorkanálové proporcionálny rádio pre plné smerové riadenie Vesmírna galaxia je vyrobená z pevných vstrekovaných materiálov, so štyrmi krúžkami k ochrane vrtúľ a dvoma červenými a zelenými LED diódami, ktoré pomáhajú orientovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Futuristický rokov zo spoločnosti Silverlit s inovatívnym štvorkanálovým 2,4 GHz galaxovým stabilizovaným miniatúrnym quadrocopterem, predstavujúcim pozoruhodne manévrovateľné UFO pre lietanie vnútri aj vonku. Skladá sa zo štyroch horizontálnych hlavných rotorov, ktoré vzlietajú a pristávajú ako vrtuľník plus štvorkanálové proporcionálny rádio pre plné smerové riadenie

Vesmírna galaxia je vyrobená z pevných vstrekovaných materiálov, so štyrmi krúžkami k ochrane vrtúľ a dvoma červenými a zelenými LED diódami, ktoré pomáhajú orientovať. Jednoduché a zábavné pre začiatočníkov a nadšencov pre lietanie, jednoducho riadiť kozmickú loď pohybom vysielača radosti pásu vľavo alebo vpravo, zatiaľ čo ovládanie plynu k vzletu, vznášať a pristáť.

Quadrocopter obsahuje výkonnú lítiové polymérne batériu a bude letieť až desať minút a počas nabíjania priamo z vysielača za menej ako pol hodiny.

Prívetivá strieborná energie Powerlit v lete Silverlit zahŕňa plne zostavený quadrocopter dodávaný ako ready-to-fly spolu s vopred nainštalovaným štvorkanálovým rozvádzačom 2,4 GHz a informačné letovou príručkou.

Vzhľadom k tomu, že zasielame náhodný výber produktu, nemôžeme zaručiť, aký farebný produkt obdržíte. Vyžaduje 8 x AA alkalických batérií (nie je súčasťou dodávky).

  • EAN: 4891813845409
  • Výrobca: Silverlit
  • Model: 84540
  • Pre skúsených letcov i začiatočníkov
  • Ovládač s frekvenciou 2,4 Ghz
  • Vek: 15+
  • Farba: čierna
  • Obrázky: pozri. nižšie v obrázkoch

Obsah balenia:

1 x Silverlit Space Galaxy Quadrocopter dodávaný
4 x 1 x 2.4GHz rádiový riadiaci vysielač s integrovanou nabíjačkou
1 x dobíjacie Lithium Polymer Flight Battery zabudovaný vnútri modelu
1 x viacjazyčný európsky návod na použitie
8 x alkalické batérie AA (nie je súčasťou balenia)

  • Oficiálne EÚ distribúcie.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Autíčka na ovládanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
farba: čierna
MSV: S1I

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: