Tester hlavy motora, 6460

Kód: 3424
Neohodnotené
Značka: ISO
€15,96 –40 %
pol pl Tester szczelnosci uszczelki gl silnika 6460 1 (1)
€15,96 –40 % €9,56
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sada je určená na indikáciu prítomnosti CO2 v chladiacom systéme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada je určená na indikáciu prítomnosti CO2 v chladiacom systéme. Po spustení motora - reakčná kvapalina mení svoju farbu, pretože reaguje s výfukovými plynmi kvôli svojim vlastnostiam.

Tesnosť hlavy motora je jedným zo základných rysov, ktoré musia charakterizovať voz, aby bol schopný bez problémov používať a súčasne ich bezpečne používať. V prípade problémov s motorom, ktoré môžu naznačovať možné opotrebenie tesnenia hlavy, možno test ľahko vykonať pomocou testera tesnosti spaľovacieho motora.

Pripravená sada obsahuje reakčnú kvapalinu, uzatvárací ventil tvaru S a tesniace zátku, ktorá dovoľuje, aby bola súprava inštalovaná takmer vo všetkých vozidlách so spaľovacím motorom. Kužeľovitý tvar tesniace zátky robí súpravu vhodnú pre osobné i nákladné automobily, rovnako ako pre poľnohospodárske stroje. Inštalácia testu tesnosti hlavy tesnenie hlavy motora je jednoduchá a vyžaduje iba odskrutkovaní veka z chladiča alebo nádrže chladiacej kvapaliny a potom tesné upevnenie bezpečnostné zátky tvare kužeľa. Potom sa hadica vzduchového uzáveru vloží do zástrčky a do nej sa vloží 2 ml reakčnej kvapaliny, aby sa vytvorila vzduchová komora.

Po spustení motora - prednostne teplo po predchádzajúcej práci - test začína spontánne. Reakčná kvapalina mení svoju farbu, pretože reaguje s výfukovými plynmi kvôli svojim vlastnostiam. V prípade benzínových alebo LPG motorov zmení farbu na žltú av prípade vznetových motorov na zelenú. Únik tesniace hlavy motora spôsobuje, že výfukové plyny vstupujú do chladiaceho systému. Preto test umožňuje predbežnú diagnostiku možného úniku. Tester nevyžaduje žiadne ďalšie nástroje. Sada je plne pripravená na použitie a objem reakčnej kvapaliny umožňuje vykonávať 15 až 17 testov.

  • Uzáver PVC tvaru S
  • reakčná kvapalina 35 ml
  • adaptér: 25-55 mm
  • rozmery (priemer min-max / výška) 2,5-5,5 / 5cm
  • množstvo reakčnej kvapaliny: 35 ml
  • hmotnosť sady: 125g
  • hmotnosť sady s obalom: 154g

Dodatočné parametre

Kategória: Auto-moto
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
MSV: 10A405
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: