OZNÁMENIE PRE VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV: Z kapacitných dôvodov všetkých našich prepravcov sa môže predĺžiť doba doručenia balíčkov o 2 - 3 dni. Z našej strany s tým bohužiaľ nič robiť nedá. Ďakujeme za pochopenie.

Space Rail Level 4 Guličkové dráha 26m, 1373

Kód: ISO_98572
Neohodnotené
Značka: ISO
€26,64
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte si zaujímavú techstyle dekoráciu. SpaceRail stavebnica Level 4 umožňuje zostaviť 26 metrov guličkové dráhy. Vďaka automatickému výťahu, môžu guľôčky behať po dráhe nepretržite dlho. Výťah vyváža guličky do ich pôvodnej pozície. Priložených súčiastok môžete zostaviť celú dráhu, nastavíte rýchlosť guľôčky, uhol zákrut aj časovanie. Rozšírte si a získajte aj nové skúsenosti z odboru fyziky, kinetiky a mechaniky. Vaším cieľom pri zostavení dráhy je vytvorenie dokonalej sústavy zákrut, klesania alebo stúpania, aby gulička svišťala maximálnou rýchlosťou a súčasne neopustila svoju dráhu. Záleží len na Vašej fantázii. SpaceRail Vám ponúka ľubovoľné rozširovanie dráhy pomocou kombinácie viacerých stavebníc.

Vlastnosti a obsah stavebnice: - 26000mm (26 metrov) kolejí- cez 100 súčiastok a príslušenstvo- 30cm vysoký automatický výťah na batériu typu "C" LR14 - batéria nie je súčasťou balenie-4 kovové guličky možno vytvoriť viac vlastných konštrukčných řešení- získajte skúsenosti z odboru fyziky, kinetiky a mechaniky- obrázkový manuál

Vhodné pre deti od 15 rokov, ale s pomocou a pod dozorom dospelej osoby to je výborná zábava aj pre mladšie deti. Náročnosťou zodpovedá stavebnicu merkúr. SpaceRail sa dodáva s podrobným grafickým návodom ako postupovať pri stavbe SpaceRail.

Doba montáže: 2-3 hodiny
* Úroveň: 4
* Obtiažnosť umiestnenia: stredná * Konštrukcia: kov, plast a výplet Výkon výťahu: 1,5 V DC batéria (nie je súčasťou balenia) Hra je určená pre ľudí starších ako 15 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Autodráhy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
MSV: 5C503
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: