Svietiace autodráha s fosforeskujúce dráhou, 72 dielikov

Kód: 2162
Neohodnotené
Značka: UD
€11,80
Skladom (9 ks)

Splňte priania Vašim deťom a kúpte im tú najkrajšiu autodráhu. Svietiace autodráha s autíčkom Fluorescent rail cars naplní všetky ich očakávania, skladá sa z 72 dielikov, ktoré môžu stavať podľa ľubovôle, vytvárať najrôznejšie zákruty, tunely a mosty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Splňte priania Vašim deťom a kúpte im tú najkrajšiu autodráhu. Svietiace autodráha s autíčkom Fluorescent rail cars naplní všetky ich očakávania, skladá sa z 72 dielikov, ktoré môžu stavať podľa ľubovôle, vytvárať najrôznejšie zákruty, tunely a mosty. Stavanie autodráhy bude baviť nielen malé deti, ale zaiste aj ich oteckov. Akonáhle vytvoríte autodráhu podľa vašich predstáv, postavíte na ňu autíčko a zapnete ho, to začne ihneď opisovať najrôznejšie zákruty a zákutia vášho spoločného majstrovského diela. Deťom sa, po stavanie takej nádhery, nebude chcieť ani do postieľok. Avšak, keď im ich dráhu prenesiete do izbičky a zhasnete, bude v tme nádherne žiariť a im sa bude spokojne zaspávať.

  • Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.
  • Balenie obsahuje: 72 dielikov svietiace dráhy, 1 x autíčko. Autíčko jazdí na 1 ks "AA" batérie (nie je súčasťou balenia)
  • Materiál: ABS, plast, elektronická súčiastka

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Autodráhy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
MSV: 15A104

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: