Ohrievač rúk i tela - srdce, 905

Kód: ISO_95775
Neohodnotené
Značka: ISO
€1,78 –21 %
21350 9 ohrivac rukou i tela srdce 905
€1,78 –21 % €1,41
Skladom (> 10 ks)

Perfektné opakovane použiteľný ručný ohrievač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektné opakovane použiteľný ručný ohrievač. Jednoducho ohnite doštičku uprostred a proces kryštalizácie začne okamžite, vďaka čomu srdce začne vydávať teplo (asi 50-60 stupňov). Ohrievač je bezpečný - neobsahuje škodlivé chemikálie - je to bezpečný proces kryštalizácie soli!

Pomaly, počas hodiny, sa srdce ochladí (čas závisí na okolitej teplote; hnetenie ohrievača predĺži jeho činnosť).

Keď sa srdce sfarbí a vychladne, vložte ho do horúcej vody a varte niekoľko minút (asi 5-10 minút; nemusíte sa starať o varení, s ohrievačom sa nestane nič zlé - je tomu prispôsobené) a nechajte ho potiť vychladne ju úplne - a užite si ohrievač znovu - teraz ohnite tanier znovu (najlepšie na inom mieste - v mieste, kde sú ľahké výrezy s vydutiu)

Ideálne pre chladné počasie, pre snowboardistov, rybárov, pre lovcov, potápačov a pre chladné večery, Nezastupiteľná pomoc pre rybárov, snowboardistov, lyžiarov, deti a seniorov.

Skvelé aj pre motocyklistov, jazdecké kone a počas zimných prechádzok a hier vonku.

Môže to nielen zahriať ruky - stačí ich dať do obuvi alebo pod šaty - na najúžasnejšie miesto! Ideálne pre ľudí, ktorí sú chladní a majú zlý obeh, ktorí sa sťažujú na studené ruky a nohy!

návod:

1. Ohnite kovovú dosku uprostred srdca
2. Za niekoľko sekúnd bude kryštalizácie interiéru dosahovať asi 50-60 stupňov
3. Po ochladení varte srdce v horúcej vode po dobu asi 5-10 minút, aby znovu nabralo formu gélu a nechajte ho vychladnúť, aby bolo možné znovu použiť ohrievač (opätovným ohnutím dosky)

Dodatočné parametre

Kategória: Bývanie a doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 129B402

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: