Block Intellect Motorka stavebnice

Kód: 351
Neohodnotené
Značka: Slevnuj
€18,46 –40 %
m04
€18,46 –40 % €11,06
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Block Intellect je skvelá stavebnica, ktorá nielen zabaví vaše deti na dlhé hodiny, ale aj rozvíja ich fantáziu, kreativitu a jemnú motoriku. Vďaka konštrukcii súčiastok je možné postaviť doslova čokoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Block Intellect je skvelá stavebnica, ktorá nielen zabaví vaše deti na dlhé hodiny, ale aj rozvíja ich fantáziu, kreativitu a jemnú motoriku. Vďaka konštrukcii súčiastok je možné postaviť doslova čokoľvek. Vo fantázii sa medze nekladú. Postavené objekty možno jednoducho rozložiť a zložiť si iné. Zo stavebnice je možné zostaviť rôzne druhy súčasných i prehistorických zvierat, hmyzu, automobilov, motoriek, lietadiel a robotov. Stavať môžete podľa priloženého návodu alebo podľa vlastnej fantázie. Niektoré modely obsahujú výkonné motorky na 4 AA batérie (nie sú súčasťou balenia), reproduktory a pohybové čidlá zabudované do štruktúry modelov. Z tohto modelu stavebnice môžete zostaviť model veľmi prepracované motorky s predným svietiacim svetlom, ktoré je súčasťou balenia a alebo model športovej štvorkolky. Modely sú funkčné a pojazdné preto môžu slúžiť ako hračka pre deti, či ako štýlová dekorácia.

Ponúkame rôzne modely tejto stavebnice, ktoré je možné medzi sebou bez obmedzenia kombinovať a rozširovať.

Stavať môžete podľa priloženého návodu alebo podľa vlastnej fantázie. Z tejto stavebnice je možné postaviť napr. Motorku a autíčko. Všetky modely majú pohyblivé časti (riadidlá, nápravy atď ..) vďaka kĺbovým spojením jednotlivých súčiastok. S vytvorenými modelmi je možné si hrať - jazdiť s nimi atď .., neslúži iba ako modely na výstavu. Deti si s nimi užijú veľa zábavy.

Štýlové a kvalitné prevedenie - originálny slovenský návod bol vytvorený presne podľa vašich požiadaviek!

Technické parametre:

Rozmery balenia 34 x 25 x 5,5 cm
materiál plast
farby modrá, šedá, čierna, červená, zelená
počet súčiastok 90

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré stavebnice pre deti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
MSV: poslední kus
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: