Čítacie lupa A4 + LED svetlo, AG577

Kód: 1432
Neohodnotené
Značka: APT
€11,06
Skladom (> 10 ks)

Lupa formátu A4 na čítanie kníh, novín, časopisov, zloženia výrobkov, na prezeranie bankoviek, mincí, známok, máp, katalógov, dokladov aj pre kutilství.Je to lupa veľmi praktická, ktorá uľahčí život.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lupa formátu A4 na čítanie kníh, novín, časopisov, zloženia výrobkov, na prezeranie bankoviek, mincí, známok, máp, katalógov, dokladov i pre hobby.

Je to lupa veľmi praktická, ktorá uľahčí život. Skvelý darček pre staršie osoby a ľudí so slabým zrakom. Lupa má dve skladacie nožičky, vďaka ktorým nemusíme lupu držať v ruke, takže máme ruky voľné a môžeme sa bez problémov zaoberať napr. Kutilstvím, lakovaním nechtov, čítaním novín atď.

Vďaka 4 LED diódam môžeme lupu používať aj potme (večerné čítanie knižky v posteli alebo na záhradke). Lupa má prepínač, vďaka ktorému môžeme v prípade potreby používať osvetlenie. Šikovný tvar a veľkosť dovoľujú čítať veľké pole textu. Ľahká konštrukcia sa osvedčuje aj na cestách.Lupa zväčšuje trikrát. Je zhotovená z nerozbitného materiálu. Zväčšenie získavame odďaľovaním a približovaním k predmetu.

Kvôli pracovnému komfortu je vďaka lanku možnosť zavesiť si lupu na krk. Ľahká a ľahko sa prenáša. Skvele sa osvedčí pri každodennom používaní ..

  • Napájanie: 2 batérie AAA (nie sú priložené)
  • Farba: čierna
  • Lupa je zhotovená zo špeciálne tvarovanej umelej hmoty

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čítacie lupy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
MSV: 132B601

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: