Svietiace okuliare, 5759

Kód: 2568
Neohodnotené
Značka: ISO
€1,56 –26 %
pol pl Okulary imprezowe swiecace 12678 2
€1,56 –26 % €1,16
Skladom (5 ks)

So svietiacimi okuliarmi je zábava v každej situácii. Originálne svietiace okuliare zložené zo svietiacich tyčiniek + spojky.

Detailné informácie

Podrobný popis

So svietiacimi okuliarmi je zábava v každej situácii. Originálne svietiace okuliare zložené zo svietiacich tyčiniek + spojky. Ako náhradné tyčinky je možné použiť svietiace náramky. Zložiť si svietiace okuliare je tak veľmi jednoduché!

  • Okuliare vydrží svietiť minimálne 8 hodín.
  • Zábava je zaručená po celú noc :-)
  • Materiál: plast

Bezpečnostné pokyny:

Svietiace tyčinky na svietiace okuliare nechajte až do ich použitia v pôvodnom obale. Svietiace tyčinky neprelamujte ani neprerezávajte. Obsah svietiacich tyčiniek nepite, ani nevdychujte. Svietiace tyčinky nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani teplu. V prípade kontaktu obsahu svietiacich tyčiniek s pokožkou alebo s očami opláchnite, respektíve vypláchnite vodou, alebo navštívte lekára. Obsah svietiacich tyčiniek môže spôsobiť škvrny na tkaninách alebo na povrchu predmetov. Pozor! Nevhodné pre deti do 36 mesiacov. Hrozí udusenie. Pre deti vo veku 3 až 6 rokov vhodné len pod dohľadom dospelého. Po jednorazovom použití zlikvidujte ako odpad z domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
farba: mix farieb
MSV: 117E01

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: