Čistič na okná so sprejom

Kód: 1671
Neohodnotené
Značka: UD
€7,96 –40 %
4193 1 cistic na okna se sprejem
€7,96 –40 % €4,76
Skladom (2 ks)

Zdá sa vám, že máte v kúpeľni príliš veľa pomôcok, ktoré sú určené len k jedinému účelu, čistenie okien? Spreje na umývanie, spreje na leštenie, stierky, umývacie handričky, leštiace handričky ... Čo takto ušetriť čas a priestor a niektorých vecí sa zbaviť. Nahradí je jediný prístroj, náš čistič na okná so sprejom a stierkou, zariadení, spájajúce tri veci do jednej a tým výrazne šetriace priestor i čas.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdá sa vám, že máte v kúpeľni príliš veľa pomôcok, ktoré sú určené len k jedinému účelu, čistenie okien? Spreje na umývanie, spreje na leštenie, stierky, umývacie handričky, leštiace handričky ... Čo takto ušetriť čas a priestor a niektorých vecí sa zbaviť.

Nahradí je jediný prístroj, náš čistič na okná so sprejom a stierkou, zariadení, spájajúce tri veci do jednej a tým výrazne šetriace priestor i čas. Zariadenie kombinuje mäkkou a gumovou stierku na okná so sprejom, pomocou ktorého môžete čistiaci prostriedok presne dávkovať. Stačí potom už len nastriekať na čistenú plochu a zotrieť. Žiadne zasychanie, okno jedným ťahom čistíte aj leštíme. Je to jednoduché. Akonáhle raz náš Čistič na okná so sprejom vyskúšate, nikdy sa nebudete chcieť vrátiť ku klasickému čistenia.

  • Rozmer: 27 x 25 x 9 cm
  • Handrička z mikrovlákna (27 cm)
  • Materiál: Plast

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Dom a záhrada
Záruka: 2 roky
MSV: 122A03

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: