KIK KX5113_2 Protišmyková páska 5 mx 5 cm - čierna

Kód: KIK_75113_2
Neohodnotené
Značka: KIK
€5,25
Ihneď na odoslanie (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Protišmyková páska je najjednoduchším a najúčinnejším prostriedkom proti pošmyknutiu. Je vyrobená z PVC, na ktorom je nanesená protišmyková vrstva z korundových zŕn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Protišmyková páska je najjednoduchším a najúčinnejším prostriedkom proti pošmyknutiu. Je vyrobená z PVC, na ktorom je nanesená protišmyková vrstva z korundových zŕn. Zo spodnej strany je opatrená veľmi kvalitným lepidlom, ktoré umožňuje rýchlu a efektívnu aplikáciu a zaručuje dlhú životnosť protišmykovej pásky.

Využitie:

Protišmykové pásky sa najčastejšie používajú na schodisko v oblasti okraja schodov, nášľapy, stúpadlá, rebríky, na vstup budov, na klzké podlahy a všade tam, kde hrozí nebezpečenstvo pošmyknutia. Používajú sa pre verejné budovy, kancelárie, hotely, výrobné priestory, skladiská, športoviská, ale taktiež je možné pásky výborne využiť aj pre rodinné domy a vstupy do bytových budov. Využitie nájdu aj na športových potrebách, ako sú kolobežky, skateboardy a pod.

Aplikácia:

Odstránením papierovej fólie, chrániacej lepiacu vrstvu a nalepením na očistený, odmastený a suchý povrch. Pred aplikáciou na porézne povrchy odporúčame použitie penetračného náteru. Aplikačná teplota minimálne 10 °C.

Technické špecifikácie:

  • Materiál: PVC, korundové zrná
  • Farba: čierna
  • Štruktúra: hrubá
  • Šírka pásky: 5 cm
  • Dĺžka pásky: 500 cm
  • Teplotná odolnosť: od - 30 °C do + 70 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Dom a záhrada
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.224 kg
MSV: 13C503

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: