Verk 15252 Pracie gule, zelená

Kód: 2701
Neohodnotené
Značka: Verk
€3,22
Skladom (4 ks)

Neobsahuje škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v pracích práškoch a zmäkčovacích prostriedkoch. Je antialergická a priaznivá pre životné prostredie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neobsahuje škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v pracích práškoch a zmäkčovacích prostriedkoch. Je antialergická a priaznivá pre životné prostredie. Jej účinkovanie je založené na modernom využitie prírodných chemických reakcií a fyzikálnych javov, ktoré účinne z tkanín odstraňujú špinu.

Jednoduché použitie. Guľu stačí vložiť do bubna práčky spolu s bielizňou a zvoliť príslušný program. Guľa je gumová, počas prania sa guľa nepoškodí a nepoškodí ani práčku. Vhodné pre všetky druhy tkanín.

Pracie gule "MAGIC" má tiež bieliace vlastnosti, je antibakteriálny a chráni pred plesňou. Jedna guľa stačí na 1500 pracích cyklov.

 

Návod na použitie:

Vložte guľu do bubna práčky spolu s odevmi. V prípade náplne cez 4,5 kg použite 2 GUĽA. Odporúčaný čas prania je minimálne 45 min, u silnejšie zašpineného prádla 90 min. Odporúčaná teplota 40 - 60 stupňov. V prípade použitia v starej práčke najprv nechajte prebehnúť 2-3 pracie cykly so samotnou guľami bez bielizne, aby sa pračka vyčistila od nánosu usadenín. Aby sa zachovala účinnosť gule, tak po ukončení prania guľu vyberte z práčky a položte ju na suché miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
farba: zelená
MSV: P14,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: