Energetické akupunktúrne pero - uľavuje od akútnych a chronických bolestí kĺbov, nervov a svalov

Kód: 1344
1 hodnotenie
Značka: DS
€48,06 –54 %
4988 1 energeticke akupunkturni pero ulevuje od akutnich a chronickych bolesti kloubu nervu a svalu
€48,06 –54 % €22,16
Skladom (10 ks)

Pero uľavuje od akútnych a chronických bolestí kĺbov, nervov a svalů.Stimulace pokožky pripomína jemné dlhšiu vibrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pero uľavuje od a Kutnej a chronických bolestí kĺbov, nervov a svalov. Stimulácia pokožky pripomína jemné dlhšiu vibrácie. Umiestnením do ohniska bolesti zosilníte účinok prístroja. Zakrátko pocítite príjemné pocity, budete sa cítiť uvoľnení a oddýchnutí.

Pero svojimi pravidelnými pohybmi dodáva telu energiu, ktorá sa dostáva priamo ku tkanivám a orgánom. Prístroj priaznivé pôsobí na naše bioenergetické pole, pomáha uvoľňovať radikálmi a uzdravovať jednotlivé bunky.
Má vplyv tiež na prekrvovanie, rovnováhu, metabolizmus a obranyschopnosť organizmu, čím zaručuje celkovú úpravu zdravotného stavu.
Kĺby hrajú zásadnú úlohu v ľudskom tele. Sú miestom, kde sa zhromažďujú zvyškové produkty, ako sú chlad, vlhko, teplo alebo toxické látky. To je jeden z dôvodov, prečo ľudia často trpia artralgiou (bolesť kĺbov). Keď začnete kĺby ošetrovať týmto špeciálnym perom, škodlivé látky sa z kĺbov vyčistí, vaše telo sa zregeneruje a budete sa cítiť oveľa lepšie.
Pero dokáže poskytnúť pokožke starostlivosť podobnú faceligtingu. Odstraňuje vaky a tmavé kruhy pod očami a vrásky. Výsledok je veľmi dobre viditeľný už pri krátkodobom užívaní. Pri dlhodobom užívaní si zaručene zachováte mladý, zdravý a svieži vzhľad. Ak chcete si zaistiť dokonalú krásu, kombinujte s čistiacou pleťovou vodou a kvalitnými kozmetickými prípravkami.
Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
MSV: 101B02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: