Redukcia OTG - microUSB kábel, 673

Kód: 1339
Neohodnotené
Značka: ISO
€2,69 –45 %
5003 1 redukce otg microusb kabel 673
€2,69 –45 % €1,48
Skladom (> 10 ks)

Táto praktická vecička - OTG microUSB kábel slúži ako prepojovací kábel (redukcia), ktorý umožňuje pripojenie externých USB zariadení, ako sú klávesnice, USB flashdisk, myši s microUSB slotom a to práve vďaka kombinácii 2 konektorov: na jednej strane zakončené konektorom microUSB a na strane druhej konetorem USB. Tento USB kábel teda umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako pripojiť USB zariadenie do mikro USB portu každého smartphone, tabletu, alebo iného zariadenia s OTG podporu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto praktická vecička - OTG microUSB kábel slúži ako prepojovací kábel (redukcia), ktorý umožňuje pripojenie externých USB zariadení, ako sú klávesnice, USB flashdisk, myši s microUSB slotom a to práve vďaka kombinácii 2 konektorov: na jednej strane zakončené konektorom microUSB a na strane druhej konetorem USB.
Tento USB kábel teda umožňuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako pripojiť USB zariadenie do mikro USB portu každého smartphone, tabletu, alebo iného zariadenia s OTG podporu. Kábel prevedie USB micro-B port štandardného USB AF portu, čo umožňuje pripojiť prenosný pevný disk, pamäťové karty, myši, klávesnice a ďalšie periférne zariadenia. Funkcia OTG musí byť zariadením podporovaná.
  • Farba kábla: čierna
  • Dĺžka kábla: 12 cm
Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 117B01

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: