Luxusné venušine guličky CherryBalls

Kód: 978
Neohodnotené
Značka: DS
€24,23 –47 %
gfhghfgjgj
€24,23 –47 % €12,91
Skladom (8 ks)

Venušine guličky so zaujímavým spracovaním upútajú už na prvý pohľad. Kombinácia farieb, jemný príjemný materiál, absolútne nehlučné a veľmi diskrétne. Vhodné pre každú ženu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venušine guličky so zaujímavým spracovaním upútajú už na prvý pohľad. Kombinácia farieb, jemný príjemný materiál, absolútne nehlučné a veľmi diskrétne. Vhodné pre každú ženu.
Na povrchu nájdete menšie vypuklé hrbolčeky (4 na každej kuličce- viď. Foto), vnútri guličiek sú zase pre menu menšie guličky (pri pohybe vytvára vibrácii). Obe guličky sú spojené pevnou stopkou a upevnené na šnúrke (určené na vyberanie z vagíny). Vode odolná úprava, určená pre jednoduché umývanie. Odporúčame používať lubrikačný gél pre ľahšiu zavádzanie a manipuláciu.


Upozornenie !!
Spotrebiteľ nemôže uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní v prípade, kedy to vylučuje charakter zakúpeného tovaru. Tým sa rozumie najmä použité (vyskúšané) tovar, kedy prakticky dochádza k nemožnosti jeho použitie inou osobou (iným kupujúcim) vzhľadom na všeobecné zásady hygieny a ochrany zdravia.

materiál:

Kvalitné, nealergení. Na dotyk potom tvrdý, hladký, uprostred sú ohybné. Materiál je celkovo pomerne tvrdý kvôli tomu, aby dobre guľôčky "vibrovali" - vnútorná kovová gulička musí narážať na steny väčšieho obale, ktorý, keby bol mäkký, nárazy by utlmil.

Guličky sú tiež zdravotná pomôcka:

Väčšina ľudí má Venušine guličky zaradené ako erotickú pomôcku, ale málokto vie, že tieto nenápadné guličky dokážu aj pomôcť. Je to vlastne také sympatické 2v1 - navodí svojej nositeľke slastné pocity, a pritom jej ešte nenápadne pomôžu spevniť panvové dno. Nielen že vďaka tomu bude mať ona aj partner väčší pôžitok pri intímnych chvíľkach, ale navyše je to skvelá prevencia proti samovoľnému úniku moču.

Princíp Venušiných guličiek spočíva v tom, že sa pri pohybe rozhýbe tá najmenšia gulička, ktorá potom rozvibruje steny väčšie guľôčky, ktoré spolu s pohybom a dopichávaním na ostatné guličky vytvárajú energiu, čím stimulujú vaginálne svalstvo. Ako vedľajší produkt potom vyvolávajú aj príjemné pocity a vzrušenie. Aby mohlo dôjsť k stimulácii, je potrebná nejakého pohybu, napríklad beh, chôdza, jazda na kolieskových korčuliach a podobne.

Pri stimulácii vaginálneho svalstva dochádza k jeho dráždenie a ženy sa podvedome snažia guličky vo vnútri seba udržať. Pri tejto aktivite zatínajú vaginálne svalstvo a svalstvo panvového dna, ktoré týmto spôsobom posilňujú a spevňujú. Výsledkom je potom pevné panvové dno, ktoré toľko ženy potrebujú, aby sa cítili dobre, sebaisto a uvoľnene.

Ochabnuté panvové dno ženy môže začať trápiť už v priebehu tehotenstva, práve preto lekári zaraďujú medzi základ cvičenie v tehotenstve aj cviky na posilnenie panvového dna. Aj napriek tomu, celý rad žien po pôrode trápi ochabnuté a povolené svalstvo panvového dna, keď sa stretávajú s nepríjemnými zážitkami pri náhlom kýchnutí a kašli. Tejto slabé inkontinenciu sa však dá práve zamedziť s pomocou špeciálnych cvikov - tzv. Kegelových cvikov, ktorých súčasťou je okrem iného aj využitie Venušiných guličiek.

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Erotické produkty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
MSV: 107B01

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: