Tenga eggs vajíčko pre pánov - mix - dopredaj

Kód: 434
Neohodnotené
Značka: DS
€9,21 –56 %
images
€9,21 –56 % €4,03
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Japonská firma vytvára pre mužov úplne netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky pre dráždenie mužského penisu s názvom TENGA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Japonská firma vytvára pre mužov úplne netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky pre dráždenie mužského penisu s názvom TENGA. Japonci si potrpia na malé rozmery a precízne prevedenie, čo tieto výrobky úplne jednoznačne potvrdzujú - malé veľkostí, ale plne funkčný s premysleným dizajnom. Teraz si tieto japonské masturbátory získavajú teraz aj Európu. Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál - transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou.

Zasielame 1ks - (náhodný výber zo 6ks) - jedná sa o dopredaj

Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 6 typoch vajíčok:

  • Egg Wavy - vlnky s jemnými oválnymi komôrkami
  • Egg Clicker - s valcovitými komôrkami
  • Egg Spider - s obdĺžnikovými komôrkami a sieťovými prepážkami
  • Egg Twister - s vnútornou špirálou a dráždiacimi komôrkami
  • Egg Stepper - s pologuľovými komôrkami
  • Egg Silky - s jemnou drážkou po celom obvode

Môžete si vybrať typ, ktorý sa Vám zapáči, každý vyvoláva špecifické, ale intenzívne dráždenie. Mužský penis je veľmi citlivý, ale najcitlivejšie časťou je práve žaluď, takže aj takýto jednoduchý a maličký masturbátor Vás privedie k rýchlemu vyvrcholeniu.


Tenga Egg j e 7 cm dlhé, vonkajší priemer je 6 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, rozťažný aj na priemer nad 6 cm. Je dodávané v praktickej škrupine, v ktorej ho môžete uchovávať. Jeho vnútorná komôrky majú valcovitý tvar s premenlivým priemerom, čo spôsobuje intenzívne dráždenie pri prechode cez žaluď. Tieto komôrky navyše vytvára podtlak, takže sa vám prisáva na penis a tým napodobňuje orálny sex.


Tenga Egg je veľmi diskrétny, môžete ho mať so sebou všade na cestách, vo vrecku, v taške, v ruksaku a budete ho mať ihneď k dispozícii. Padne presne do dlane, jednoducho sa ovláda. Vhodný lubrikačný gél na vodnej báze.
Zaujímavosť: Pri testovaní Tenga Egg vydržalo naťahovanie do dĺžky na 30 cm a do šírky na 20 cm, čo dokazuje jeho pružnosť a pritom pevnosť. Obsahuje lubrikant a zdrsnenie blanu pre dokonalý pocit z masturbácie. Tenga Egg je určená len na jedno použitie, avšak hygienickým zaobchádzaním a použitím lubrikantu môže byť použitá aj viackrát. Masturbačný blana je zaoblená špeciálne tak, aby stimulovaná naozaj každé citlivé miesto. Je veľmi populárny ako cestovný hračka.

Všetky výrobky z radu Tenga Egg sú vyrobené s ohľadom na čo najväčší komfort, najzmyselnejšie zážitok a v neposlednom rade dokonalú hygienu. Výrobok je dodávaný předlubrikovaný a v uzavretom obale. Výrobca masturbátorov Tenga zaručuje ideálne podmienky pre prvé použitie. Viacnásobné použitie je možné za predpokladu, že muži:

  • dovnútra masturbátoru neejakulují
  • používajú kondóm.

V týchto prípadoch však už výrobcu alebo predajcu nemôže zabezpečiť 100% hygienu výrobku a prípadné problémy spojené s viacnásobným použitím sú plne na uživateli.Zasíláme náhodný výber.

Dodatočné parametre

Kategória: Erotické produkty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: zapsat
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: