Ručné dúchadlo ku grilu, 1066

Kód: 1387
Neohodnotené
Značka: ISO
€7,31 –45 %
4874 2 rucni dmychadlo ke grilu 1066
€7,31 –45 % €4,04
Skladom (> 10 ks)

Dokonalá pomôcka pre všetkých milovníkov grilovania a ohnísk! Vďaka dúchadlu ľahko v grile založíte oheň - stačí len namieriť dúchadlo na gril a točiť kľukou - turbína spôsobí závan, takže rozloženú oheň bude intenzívnejší alebo sa tak uľahčí rozpálení - stačí iskra! Tuhé aj tekuté podpaľovače síce oheň v gril účinne rozrobíme, ale zároveň sú nebezpečné a zdraviu škodlivé! Koniec so syntetickými podpaľovače! Už teraz grilujte bezpečne s dúchadlom, ktoré predstavuje prirodzené roznecovanie ohňa - ako keby ste fúkali na žeravé uhlíky, akurát je to bez námahy! Kovová hubica chráni dúchadlo pred poškodením a otvor na rukoväti dovoľuje dúchadlo zavesiť, čo je veľmi praktické - môžete mať dúchadlo uložené spolu s ďalším príslušenstvom ku grilu! Malé rozmery skladovanie značne uľahčujú. Farba: čierna Rozmery: nižšie v obrázkoch Dúchadlo je vhodné na zakladanie ohňa v grile, táborového ohňa, ale aj krbu, takže sa uplatní aj v domácnosti! Záruka 24 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonalá pomôcka pre všetkých milovníkov grilovania a ohnísk! Vďaka dúchadlu ľahko v grile založíte oheň - stačí len namieriť dúchadlo na gril a točiť kľukou - turbína spôsobí závan, takže rozloženú oheň bude intenzívnejší alebo sa tak uľahčí rozpálení - stačí iskra!

  • Tuhé aj tekuté podpaľovače síce oheň v gril účinne rozrobíme, ale zároveň sú nebezpečné a zdraviu škodlivé!
  • Koniec so syntetickými podpaľovače!

Už teraz grilujte bezpečne s dúchadlom, ktoré predstavuje prirodzené roznecovanie ohňa - ako keby ste fúkali na žeravé uhlíky, akurát je to bez námahy!

Kovová hubica chráni dúchadlo pred poškodením a otvor na rukoväti dovoľuje dúchadlo zavesiť, čo je veľmi praktické - môžete mať dúchadlo uložené spolu s ďalším príslušenstvom ku grilu! Malé rozmery skladovanie značne uľahčujú.

  • Farba: čierna
  • Rozmery: nižšie v obrázkoch

Dúchadlo je vhodné na zakladanie ohňa v grile, táborového ohňa, ale aj krbu, takže sa uplatní aj v domácnosti!

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Grily a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
MSV: 9D503

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: