Silikónová ortopedická pomôcka 2ks

Kód: 888
Neohodnotené
Značka: DS
€5,83
Skladom (> 10 ks)

Fantastická úľava pre nohy! Trpíte pri nosení vašich obľúbených topánok? Bolí vás pri tom prsty na nohách? Pravdepodobne trpíte problémom vybočujícího palca, lat. Hallux valgus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fantastická úľava pre nohy!

Trpíte pri nosení vašich obľúbených topánok? Bolí vás pri tom prsty na nohách? Pravdepodobne trpíte problémom vybočujícího palca, lat. Hallux valgus.
Denné nosenie nevhodné, vysoké alebo tesné obuvi spôsobuje, že celá váha tela je nerovnomerne rozložená a tým trpí najmä vaše nohy. Pre zlepšenie vášho problému vám ponúkame silikónovou ortopedickú pomôcku na zmiernenie vybočujúce palce - tzv. Prstový fixátor.
Nezabúdajte na svoje nohy, ktoré vás celý život nosia častokrát v nepohodlných topánkach, a doprajte im komfort a pohodlie!

Silikónová ortopedická pomôcka na zmiernenie vybočujícího palca.

Hallux valgus alebo vybočujúce palec je problémom, ktorý sa týka väčšiny populácie. Denné nosenie vysokých a príliš tesných topánok spôsobuje, že celá váha tela je nerovnomerne rozložená a trpí tým hlavne vaše nohy. Vyhnite sa nepríjemné operáciu pomocou jednoduchej ortopedické pomôcky.


Ortopedická pomôcka je vyrobená z príjemného silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru palca, oddelí ho od ostatných prstov a zafixuje ho v prirodzenej polohe.

Prstový fixátor je ideálne používať počas spánku, kedy dochádza k náprave vybočeného palca. Nič vám však nebráni používať jeji pri chôdzi počas dňa, ak vám to vaša obuv dovoľuje.

Balenie obsahuje 2 kusy silikónové ortopedické pomôcky pre zmiernenie vybočujícího palca (na pravú aj ľavú nohu).

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
MSV: 117B03

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: