Neviditeľné pánske traky proti vykasávání košieľ 2ks, čierna, 7877

Kód: 3209
Neohodnotené
Značka: ISO
€8,35
Skladom (> 10 ks)

Je pred vami veľmi dôležitý deň? Obchodné rokovania, konferencie alebo možno svadba? Košeľa je jednou z najdôležitejších častí pánskych šiat, takže je tak dôležité, že je vždy žehlená a nevyčnieva z nohavíc.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • NASTAVITEĽNÉ - možno nastaviť strmene s tromi ramenami ako po obvode, tak i dĺžku, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí obvodu každej nohy a prispôsobí sa bez ohľadu na výšku. Neobmedzujú pohyb, sú pohodlné a bezpečné - nezastavujú cirkuláciu v krvi.
  • PRAKTICKÉ - každý mal v živote aspoň jeden problém s vyčnievajúce košeľu; nadchádzajúce dôležité stretnutie a naše košele nevyzerajú dobre - zátvorky tento problém prekonajú, udržujú košeľu a zabraňujú nechcenému záhybe, elegantný vzhľad si zachováte aj po celodennom pracovnom alebo nočnom večierku.
  • ŠPECIFIKÁCIA - materiál: 70% polyester + 30% elastan; Čierna farba; obvod bez preťahovanie: 40-53 cm; dĺžka pásov bez preťahovanie: 11-17,5 cm; hmotnosť súpravy: 86 g.

ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: 70% polyester + 30% elastan
  • čierna farba
  • obvod bez preťahovanie: 40-53 cm
  • dĺžka pásky bez preťahovanie: 11-17,5 cm
  • hmotnosť súpravy: 86 g

Je pred vami veľmi dôležitý deň? Obchodné rokovania, konferencie alebo možno svadba? Košeľa je jednou z najdôležitejších častí pánskych šiat, takže je tak dôležité, že je vždy žehlená a nevyčnieva z nohavíc.

Traky na košeľu, takže nemusíte mať strach, že po niekoľkých hodinách nosenia košele sa budete plaziť dovnútra a von z nohavíc. Je to nutnosť pre každého muža, gentlemana - vďaka elastickému materiálu a nastavenie sa traky prispôsobí telu a celý vzhľad vyzerajú elegantne, aj keď zdvihnete ruky hore alebo sa ohnete.

3 ramená bola zodpovedajúcim spôsobom tvarovaná a upevňovacie prvky skonštruované tak, aby nezničili košeľu, materiál neroztrhaly ani nezavádzala. Traky sú upevnené na základe žiab, ktoré boli vyrobené z kovu, oproti lacnejším variantom súťaže, ktoré sú vyrobené z plastu.

Dodatočné parametre

Kategória: Móda
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
MSV: 122C03

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: