Ajurvédskej okuliare pre zlepšenie zraku

Kód: 1053
Neohodnotené
Značka: ISO
€11,27 –62 %
5612 1 ajurvedske bryle pro zlepseni zraku
€11,27 –62 % €4,29
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ajurvédskej okuliare slúžiace na korekciu ťažkostí typu: krátkozrakosť ďalekozrakosť presbyopie (starecká vetchozrakosť) skorá fáza šedého zákalu Tieto okuliare sú zhotovené solídne a precízne. Bezčočkové okuliare majú zvláštnu ajurvédsky vzor používaný s úspechom tisíce rokov na liečenie očných vád.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ajurvédskej okuliare slúžiace na korekciu ťažkostí typu:

  • krátkozrakosť
  • ďalekozrakosť
  • presbyopie (starecká vetchozrakosť)
  • raná fáza šedého zákalu


Tieto okuliare sú zhotovené solídne a precízne. Bezčočkové okuliare majú zvláštnu ajurvédsky vzor používaný s úspechom tisíce rokov na liečenie očných vád.

Ajurvédskej okuliare obraz ani nezmenšujú, ani nezväčšujú. Korigujú však očné vady, takže obraz vnímame ako ostrejší. Vhodné ako pre ženy, tak pre mužov.

Ak cítite, že sa váš zrak večer zhoršuje, po práci s počítačom máte unavené oči alebo už nosíte šošovkové okuliare a chcete, aby si oči odpočinuli od nosenia šošoviek, potom ajurvédskej okuliare sú pre vás ako stvorené!

Prvé efekty nosenie okuliarov možno pocítiť už po prvom nasadení a prvé liečebné výsledky je možné zaznamenať už po 3-5 dňoch používania. Prvá stálej efekty sa objavujú po zhruba 6 týždňoch používania.

Ako ich používať?

Noste okuliare každý deň po dobu asi 6 týždňov. Začnite 2-3 hodiny denne - počas čítania, písania, sledovanie televízie, pri práci s počítačom a počas jednoduchých prác v domácnosti a váš cenný zrak sa vám rýchlo spraví (nepoužívajte počas podstatných činností, ako je vedenie vozidiel alebo obsluha strojov!).

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Originálne darčeky a gadgety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 4B401
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: