Google 3D Cardboard okuliare - Výpredaj!

Kód: 1126
Neohodnotené
Značka: ISO
€4,75
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia

Cardboard nie sú len kus kartónu, sú to aj dômyselné okuliare pre váš chytrý telefón. Kúpte si túto unikátnu vychytávku miesto drahého 3D vybavenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cardboard nie sú len kus kartónu, sú to aj dômyselné okuliare pre váš chytrý telefón. Kúpte si túto unikátnu vychytávku miesto drahého 3D vybavenia. Novinka tohto roka pre všetky vekové kategórie, ktorá vás vtiahne do deja.


Virtuálna realita zažila v poslednej rokoch obrovský pokrok, avšak nie každý si môže dovoliť zaobstarať drahé vybavenie pre sledovanie 3D. Preto skupina nadšencov z vývojárskeho centra vyvinula dômyselné kartónové okuliare, ktoré vás vtiahnu do virtuálnej reality za pomoci vášho smartphonu.

Jednoducho povedané, z akéhokoľvek obrazu na telefóne urobia okuliare 3D efekt, a to vďaka špeciálne tvarovaným optickým šošovkám. Okuliare si jednoducho zložíte podľa návodu do 5 minút, potom vložíte váš chytrý telefón, priložíte k očiam a ihneď sa ocitnete vo virtuálnom svete.

Ovládanie väčšiny aplikácií a hier funguje pomocou kombinácií otáčanie hlavy a používanie nízkofrekvenčného magnetu.

Virtuálne realitu si môžete užívať nielen zo svojich fotografií a videí, môžete sa prejsť napríklad na horskej dráhe, riadiť autobus, zájsť na koncert, prechádzať sa mestom uprostred Paríža alebo cestovať kdekoľvek po svete s Google Earth. Okuliare tiež vie premeniť akékoľvek video z Youtube do 3D divadla. Vydať sa tiež môžete na napr. Medzi dinosaurami, do podmorského sveta, vesmíru alebo sa trebárs preletieť v rogale či lietadlu - to všetko z pohodlia vášho domova.

Aplikácií a hier sú už stovky a každým dňom pribúdajú, preto nehrozí že by vás okuliare omrzeli, zážitok je naozaj neskutočný. Všetky možné aplikácie na stiahnutie nájdete TU .

 

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Originálne darčeky a gadgety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 3D302

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: