Obal proti krádežiam - banková karta, AG315

Kód: 302
1 hodnotenie
Značka: APT
€4,92 –52 %
etui 3
€4,92 –52 % €2,36
Skladom (1 ks)

!! Obal proti krádežiam na platobné karty !! Sú pre Vás správy o krádežiach peňazí z bezkontaktných a kreditných kariet alebo údajov z identifikačných kariet znepokojujúce? Všade sa o týchto prípadoch môžeme dopočuť. Bojíte sa, že Vám niekto naskenuje Vašu platobnú kartu a vykradne Vám bankový účet? Ak máte bezkontaktnú platobnú kartu, ktorá umožňuje transakciu jednoduchým priblížením, môže sa to stať aj Vám.

Detailné informácie

Podrobný popis

!! Obal proti krádežiam na platobné karty !!
 
Sú pre Vás správy o krádežiach peňazí z bezkontaktných a kreditných kariet alebo údajov z identifikačných kariet znepokojujúce? Všade sa o týchto prípadoch môžeme dopočuť. Bojíte sa, že Vám niekto naskenuje Vašu platobnú kartu a vykradne Vám bankový účet? Ak máte bezkontaktnú platobnú kartu, ktorá umožňuje transakciu jednoduchým priblížením, môže sa to stať aj Vám. Zlodeji sa stačí priblížiť scanerom k Vašej peňaženke a môže získať všetky údaje potrebné pre vyprázdnenie Vášho účtu. Ale my máme pre Vás riešenie! Hit posledných mesiacov, špeciálne OBAL NA KARTY. Vďaka nemu sa môžete chrániť pred týmito situáciami, pred krádežami Vašich údajov alebo peňazí.
Ako to funguje?
Je to veľmi jednoduché. Stačí umiestniť kartu do špeciálneho OBALE, ktorý zablokuje scanovanie údajov z Vašej karty. Sám OBAL je veľmi odolný na vlhkosť alebo poškodenie. Ak budete mať svoje karty v ochrannom obale, naozaj zablokujete možnosť nascanovaný Vašu údajov na karte a ochránite sa pred nepríjemnosťami spojenými so stratou peňazí na Vašom účte. Obal je tak tenký, že nebudete mať problémy s efektom "preplnené" penženky.
  • Ideálne sa hodí pre všetky karty štandardných rozmerov.

Dodatočné parametre

Kategória: Originálne darčeky a gadgety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 102B02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: