Ruža z Jericha, DZ383

Kód: 1474
Neohodnotené
Značka: UD
€8,25 –64 %
4676 1 ruze z jericha dz383
€8,25 –64 % €2,96
Skladom (5 ks)

Záhadná kvetina z hrobiek faraónov. Táto rastlina zdanlivo odporuje zákonom prírody, pretože ju môžete nechať kedykoľvek uschnúť a znovu oživiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhadná kvetina z hrobiek faraónov. Táto rastlina zdanlivo odporuje zákonom prírody, pretože ju môžete nechať kedykoľvek uschnúť, a znovu oživiť. Ako suchá sa schúli do gule, ktorú môžete mať uloženú napríklad v skrini, ale akonáhle ju zalejete, rozvinie sa ako dlaň do širokej zelenej ruže. A čo je úžasné, proces môžete opakovať dokola a dokola.

Postup je jednoduchý. Položte ružu na tanier alebo misu a zalejte ju veľkým množstvom studenej alebo teplej vody (teplá zapôsobí rýchlejšie). Rastlina sa začne napĺňať životom a už za niekoľko minút môžete sledovať, ako sa pomaly otvára a zelená. Približne po jednom dni je rastlina dokonale rozvinutá. Vonia príjemnou korenistou vôňou, ktorá podporí slávnostnú atmosféru napr. Vianoc a osvieži vzduch v miestnosti, čo pôsobí pozitívne na dýchanie. Po 5 až 8 dňoch nechajte ružu opäť vysušiť a uložte ju treba do zásuvky. Oživovacie proces môžete zopakovať po dňoch, týždňoch alebo i rokoch.

T ento zázrak prírody je jedna veľká krásna záhada. Vo faraónskych hrobkách vraj v suchom stave vydržala cez 4000 rokov. Hovorí sa jej tiež Ruky panny Márie, pretože vraj bola jej ďakovným darom pri úteku do Egypta. Nie je snáď příhodnějšího darčeka pre niekoho, komu chcete vyjadriť vďaku a urobiť radosť na celý život.

Obsah balenia:

  • 1 ruža z Jericha v suchom štádiu - oživte ju podľa popisu vyššie

 

Záruka: 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Originálne darčeky a gadgety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: 103D04

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: