Šungit - liečivé kamene z hlbín Zeme, kocky

Kód: 1519
Neohodnotené
Značka: DS
€15,56 –28 %
4574 2 sungit lecive kameny z hlubin zeme krychle
€15,56 –28 % €11,27
Skladom (2 ks)

Šungit - liečivé kamene z hlbín Zeme Unikátny prírodný minerál pre očistenie organizmu, vody, ktorú pijete, i prostredie, v ktorým žijete a pracujete. Šungit - záhadný kameň, ktorý sa nachádza na jedinom mieste na svete v Ruskej Karélii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit - liečivé kamene z hlbín Zeme

Unikátny prírodný minerál pre očistenie organizmu, vody, ktorú pijete, i prostredie, v ktorým žijete a pracujete.

Šungit - záhadný kameň, ktorý sa nachádza na jedinom mieste na svete v Ruskej Karélii.

Kameň (pyramída, alebo kocky) zo šungitu je príkladom synergického posilňovanie priaznivých účinkov tvare pyramídy a prírodného minerálu. Môžete s ňou posilniť svoju energiu a samoliečbu telesných orgánov i zlepšiť psychiku a náladu.

  • Kocka 4,5 - 4,5 cm

Ak sa chcete zbaviť dlhodobej podráždenosti, únavy a nepokoja, stačí jednoducho Šungitová kameň postaviť vo vašej izbe a váš pokoj pre vás prestane byť rizikovou zónou. Pomáha odstrániť všetko nepríjemné pôsobeniu elektromagnetických polí. Pre neutralizácia nepriaznivého žiarenia počítače, televízia atď. Umiestnite kameň na alebo pred monitor alebo iný zdroj žiarenia.

Použitie Šungitová pyramídy, alebo kocky na úpravu vody: ponorenie do vody túto vodu aktivuje. Terapia touto vodou má rýchlejší účinky ako pôsobenie samotného šungitu.

Kameň postavte na dno sklenenej fľaše s obsahom 3 litrov, nalejte pitnú vodu, a fľašu s vodou postavte na svetlé miesto na 48 - 72 hodín. Potom je voda pripravená k vonkajšiemu i vnútornému použitý

Vynikajúce výsledky má používanie Šungitová vody v kozmetike:

Ošetrovaná pokožka sa čistí, napína, drobné vrásky sa vyhladzujú, miznú uhry a vriedky, alergické vyrážky. Strácajú sa lupiny, znateľne sa zlepšuje kvalita vlasov. Výsledky niektorých výskumov ukazujú, že aj predčasne šedivé vlasy môžu nadobudnúť svoje pôvodné farby.


Teplá Šungitová voda je výborný prostriedok pre liečebný výplach a kloktanie: pri bolestiach hrdla, ústnej dutine, v nose a pri paradentóze, pri prechladnutí, angíne, chrípke, bronchitíde, atď. Veľmi zdravé sú Šungitová kúpeľa. Upokojujú, odstraňujú stres, únavu, harmonizujú organizmus a normalizujú spánok. Už po prvej kúpeli sa hojí drobné trhlinky, ranky a po niekoľkých procedúrach sa riešia aj vážnejšie problémy - lúpajúce sa koža, ekzémy, plesne, alergie.

Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Originálne darčeky a gadgety
Záruka: 2 roky
MSV: poslední kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: