3D kovové PUZZLE - Vzrušujúci zážitok pri skladaní!

Kód: 1217
Neohodnotené
Značka: DS
€9,77
Skladom (2 ks)

Vzrušujúci výzva, zážitok pri skladaní a oslnivý výsledok - to sú modely 3D METAL! Stavba 3D puzzle METAL vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky. Výsledok práce však plne vyváža vynaložené úsilie! Miniatúrne repliky sú obzvlášť pôsobivú a pútavou dekoráciou nielen doma, ale aj v kancelárii či v škole.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzrušujúci výzva, zážitok pri skladaní a oslnivý výsledok - to sú modely 3D METAL!
Stavba 3D puzzle METAL vyžaduje trpezlivosť a šikovné ruky. Výsledok práce však plne vyváža vynaložené úsilie! Miniatúrne repliky sú obzvlášť pôsobivú a pútavou dekoráciou nielen doma, ale aj v kancelárii či v škole.
Z štvorcových plátkov ocele (11 x 11 cm) s časťami svetových monumentov či slávnych dopravných prostriedkov Vám pod rukami vyrastú detailne prepracované, fascinujúce modely. Autentický vzhľad 3D puzzle METAL je dosiahnutý vďaka detailnému laserovému gravírovanie.

Na zostavenie modelov nie je potrebné žiadneho lepidla - diely do seba presne zapadajú a pasujú.
  • Zasiela náhodný výber
  • Model Vrtuľník: 12,7 x 4,4 x 3,8 cm
  • Model Lietadlo: 6,6 x 6,4 x 3,2 cm
PRACOVNÝ POSTUP:
Jednotlivé diely vyberte z kovových plátkov, v prípade potreby použite malé štiepacie nožnice (nie sú súčasťou). Dieliky sa spájajú k sebe pomocou zámkov tvorených úchytom (zobáčikom) a otvorom. Zobáčik ohnite pomocou malých tenkých klieští (nie sú súčasťou) a postupne spojte všetky zámky až vznikne veľmi realistický majstrovský kúsok!
Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
MSV: POSLEDNI KUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: