Valec na jogu 5720

Kód: ISO_912779
Neohodnotené
Značka: ISO
€22,07 –14 %
23795 1 valec na jogu 5720
€22,07 –14 % €19,07
Skladom (3 ks)

Flexibilná konštrukcia s odpružením, zaručujúce stabilnú nosnú plochu, umožňuje vykonávať jednotlivé sady cvičenie v oveľa väčšej miere a oveľa bezpečnejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • rozmery (priemer / šírka): 32,5 / 13 cm
  • hmotnosť: 1,2 kg
  • hmotnosť s balením: 1,55 kg

Fyzická aktivita nielen zaisťuje správny vývoj, stabilný, každodenné fungovanie tela a pohodu. Podporuje tiež prirodzenú duševné a duchovné rovnováhu.

Cvičenie jogy umožňujú tieto predpoklady implementovať a ich zložitosť a komplexnosť umožňujú použitie ďalšieho vybavenia, ktoré diverzifikuje výcvik. Jogové koleso je zariadenie, ktoré vám umožní získať plný potenciál jednotlivých typov cvičení alebo ásan.

Flexibilná konštrukcia s odpružením, zaručujúce stabilnú nosnú plochu, umožňuje vykonávať jednotlivé sady cvičenie v oveľa väčšej miere a oveľa bezpečnejšie. Jogové koleso vám tiež umožní zvýšiť vašu flexibilitu, podporuje správne pretiahnutie a poskytuje bezpečnú a stabilnú podporu pre najzložitejšie postavy.

Vonkajšia vrstva je vyrobená z pružnej peny, ktorá zaisťuje správne odpruženie, a tým dobrú podporu a nízke riziko pošmyknutia.

Nízka hmotnosť uľahčuje pohyb a nastavenie jogového kola vo zvolenej polohe, optimálne prispôsobené charakteristikám cvičenia. Pravidelný tvar a kompaktné symetrická štruktúra zariadenie vám umožní použiť ich pre rôzne typy cvičení. Bicykel je venované lekciám jogy, ale môžete ho tiež použiť pre iné typy fyzickej aktivity, ako je strečing, aerobik, fitness alebo crossfit.

Dodatočné parametre

Kategória: Šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
MSV: 9A103

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: