OZNÁMENIE PRE VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV: Z kapacitných dôvodov všetkých našich prepravcov sa môže predĺžiť doba doručenia balíčkov o 3 - 4 dni. Z našej strany s tým bohužiaľ nič robiť nedá. Ďakujeme za pochopenie.

Trezor digitálne 230x170x170mm, čierna, 8799

Kód: ISO_913794
1 hodnotenie
Značka: ISO
€25,86
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Elektronický trezor je perfektným riešením pre ukladanie cenných, cenných predmetov vo vašom vlastnom dome, kancelárii alebo na inom mieste, kde je dôležité zabezpečiť cennosti a dokumenty.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • farba: čierna
  • materiál: oceľ
  • napájanie: 4x AA batérie (súčasťou balenia)
  • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 23 / 17,5 / 17 cm
  • hmotnosť: 2,5 kg
  • hmotnosť pri balení: 2,7 kg

vRÁTANE

  • elektronický trezor
  • 4x batérie AA
  • 2 klávesy
  • 2 upevňovacie kolíky so skrutkami

Elektronický trezor je perfektným riešením pre ukladanie cenných, cenných predmetov vo vašom vlastnom dome, kancelárii alebo na inom mieste, kde je dôležité zabezpečiť cennosti a dokumenty. Trezor bude fungovať tiež v hotelovej izbe, kde zaistí pokoj hostí v ňom ubytovaných, ktorí budú schopní bezpečne uložiť nielen platobné prostriedky, ale aj cestovné doklady.

Rozmery priestoru vnútri trezoru umožňujú, aby sa vošiel do plechov s maximálnou veľkosťou A5 a všetkých druhov malých predmetov vysokej hodnoty. Spodná časť trezoru môže byť potiahnutá priloženým materiálom. Chráni vaše šperky alebo iné cennosti pred náhodným poškodením alebo poškriabaním. Na prednej strane dverí je elektronický ovládací panel. Je napájaný zo 4 batériou (súčasťou sady). Máme tiež prístup k tradičnému zámku kľúčov. Umožňuje núdzové otvorenie trezoru ak zabudnete svoj kód. Kľúč by preto mal byť skrytý mimo trezor, aby nedovolil neoprávnený prístup. Na dverách je nainštalovaný gombík pre otvorenie bezpečných dverí. Signalizačné LED nad panelom poskytujú informácie o stave batérie a tiež o tom, či činnosti vykonávame správne. Keď je potrebné batériu vymeniť, LED sa po otvorení trezoru otvorí. Pomocou panelu môžete nastaviť a zmeniť svoj osobný prístupový kód. Ak je prístupové heslo zadané trikrát nesprávne, ozve sa výstražný tón a klávesnica sa uzamkne na 30 sekúnd.

Sada tiež obsahuje montážne kolíky, ktoré vám umožňujú pripevniť trezor k stene alebo skrini cez otvory v zadnej časti.

Dodatočné parametre

Kategória: Trezory a sejfy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
MSV: 14B502
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: