Drevené dlaždice 30 x 30 cm 10 kusov, 5100

Kód: 2482
Neohodnotené
Značka: Malatec
€34,04 –13 %
ghjgh
€34,04 –13 % €29,56
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Použitie drevených dlaždíc je spôsob, ako ľahko a rýchlo pripraviť miesto pre použitie bez nutnosti časovo náročných a drahých montážnych prác. Drevené dlaždice sú vyrobené z prírodného dreva, takže sú ľahké a príjemné na dotyk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie drevených dlaždíc je spôsob, ako ľahko a rýchlo pripraviť miesto pre použitie bez nutnosti časovo náročných a drahých montážnych prác. Drevené dlaždice sú vyrobené z prírodného dreva, takže sú ľahké a príjemné na dotyk. Spôsob ich montáže je založený na systéme podložiek, ku ktorým sú pripojené jednotlivé dosky. Podložky sú ukončené dvoma susednými stranami s okami a ďalšie dve strany majú háčiky.

Vďaka tomuto riešeniu môžu byť dlaždice voľne usporiadané. Týmto spôsobom môžete vytvárať kompozície s paralelnými alebo kolmo usporiadanými dlaždicami alebo s ľubovoľným pohybom jednotlivých prvkov vzhľadom k individuálnym očakávaniam. Dlaždice môžu byť použité na všetkých typoch povrchov. Budú pracovať ako na balkóne, terase, tak i na záhrade, v prenosnom bazéne alebo v kúpeľni. Základňa z plastu je založená na vzdialenostiach, ktoré oddeľujú drevo od priameho kontaktu so zemou. To umožňuje dobré odvodnenie vody a riadne vetranie, čo je obzvlášť dôležité pri použití dlaždíc venku.Hladký, leštený povrch sa ľahko čistí a na tento účel použite vlhký kus materiálu. Ak chcete zmeniť usporiadanie alebo potrebujete odstrániť dlaždice zvonku pre jesenné a zimné obdobie, môžete rýchlo rozložiť jednotlivé prvky a presunúť ich na správne miesto.

  • materiál: drevo

  • rozmery 1 dlaždice (dĺžka / šírka / výška): 30/30 / 2,5 cm

  • hmotnosť 1 doska 690 g

  • rozmery balenia (dĺžka / šírka / výška): 34/34 / 26,5 cm

  • hmotnosť sady: 6,9 kg

  • hmotnosť s obalom: 7.95 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Záhrada
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
MSV: paleta
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: