Záhradné párty stan 3x3 m + 3 bočné steny, biely, 5502

Kód: 2369
Neohodnotené
Značka: Malatec
€73,96 –45 %
pol pl Pawilon ogrodowy 3 scianki 3x3m bialy P5502 12396 1
€73,96 –45 % €40,66
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vhodný na oslavy svadieb, narodenín, prvého prijímanie, rodinné stretnutia, grilovanie atp. Ale nielen to! Hobby stan.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný na oslavy svadieb, narodenín, prvého prijímanie, rodinné stretnutia, grilovanie atp. Ale nielen to!

Hobby stan. Sú praktické predovšetkým pre občasné použitie, kedy nie je vhodné mať stan na záhrade dlhodobo postavený. Naše stany nie sú vhodné do nepriaznivých klimatických podmienok, ako je dlhotrvajúci dážď, vietor a neustále vystavovanie slnečným lúčom.

Stabilná konštrukcia sa skladá z práškovo lakovaných kovových tyčiek a steny stanu sú v 100% zhotovené z vodeodolného PE 100 g / m2.

  • Každú stenu je možné pripnúť zvlášť alebo úplne zbaviť.


Stan sa veľmi ľahko a rýchlo skladá - žiadne náradie nie je potrebné.

  • Farba: biela
  • Bateriál: prášková oceľ + PE plášť 100g / m2
  • Vonkajšie rozmery (dĺžka / šírka / výška): 300x300x247cm
  • Priemer rúrok: 25/19/19 mm
  • Hmotnosť pavilónu: + - 6 kg

Obsah súpravy:

  • kolíky k nožičkám a lankům
  • napínacie lanka k zosilneniu stanu
  • konštrukcia
  • strecha + 3 steny (s okienkami)

Záruka 24 mesiacov.

DÔLEŽITÉ

Pred použitím stanu si pozorne prečítajte návod na zostavenie a návod uschovajte pre možnosť neskoršieho nahliadnutie.

BEZPEČNOSŤ

 

Stan nebol testovaný na veternú a snehovú záťaž. V týchto ohľadoch nemôžeme poskytnúť žiadne záruky. Dbajte v takýchto prípadoch na predpoveď počasia, aby ste stan mohli podľa potreby včas zabezpečiť alebo rozobrať. Na poškodenie spôsobené poveternostným vplyvom alebo počasím nie je možné uplatniť záruku.

UPOZORNENIA

Stany majú slúžiť na dočasné státie (ubytovanie) a mali by sa pri nepriaznivom počasí rozobrať.

Vždy prosím dodržujte dostatočnú vzdialenosť od vedenia plynu či elektriny. Aby ste po tejto stránke predišli škodám, informujte sa prosím u miestnych úradov.

Pri použití vhodných vykurovacích telies (potrebné informácie získate v špecializovanom obchode) je treba dodržať vzdialenosť minimálne 1,2 m od akéhokoľvek placht materiálu. V žiadnom prípade by ste v stane nemali zakladať otvorený oheň a používať ohrievače s otvoreným plameňom.

Osoba, ktorá stan stavia, zodpovedá za primerané ukotvenie, a tým za bezpečnosť stanu. Ukotvenie sa musí pravidelne kontrolovať, aby vždy bola zaistená bezpečnosť stanu, aby sa predišlo poškodeniu stanu a aby neboli ohrozené osoby v okolí. Správnym ukotvením sa zvyšuje životnosť jednotlivých dielov i stanu ako celku.

Pri zostavovaní stanu vždy noste helmu, rukavice a stabilné obuv. Ťažký kov môže mať ostré hrany a v dôsledku antikorózneho ošetrenia môže byť namazaná.

Plachty a strecha stanu by nemali byť ničím zaťažené, v prípade dažďa je nutné kontrolovať strechu, aby sa niekde voda nenashromáždila a plachtu, poťažmo konštrukciu, nepoškodila.

Jednotlivé diely skladujte tak, aby neboli dostupné deťom.

POZOR!

 

Dbajte na to, aby podklad bol vhodný pre vaše účely použitia. Vyberte pre stan rovný podklad. Používajte iba dodané materiály. Nedotýkajte sa plachiet a neupravujte je ostrými predmetmi. Gumové slučky sú súčasti ktoré podliehajú rýchlemu opotrebovaniu. Pri únave materiálu je potrebné ich vymeniť. Stan je vhodný pre krátkodobé používanie tiež pri miernych záporných teplotách. Plachty sa však musia dostatočne dlho skladovať pri maximálnej 10 ° C a pri tejto alebo nižšej teplote sa musia rozprestrieť. Inak môžu na prehybom vzniknúť zlomy.

PRED PRVÝM POUŽITÍM

Vybaľte krabici a podľa zoznamu obsahu balenia sa presvedčte, či nechýbajú žiadne diely. Kovové diely môžu byť výrobcom chránené tenkým olejovým filmom. Môže sa stať, že niektoré diely budú naolejované príliš. V takomto prípade prosím vezmite handričku a olej zotrite. Prosíme za odpustenie.

Ak budú niektoré diely alebo súčiastky vykazovať vadu, tak stan nezostavujte a ihneď kontaktujte predajcu. Ak zostavíte stan z chybných dielov, môže dôjsť k ďalším poškodením alebo úrazom, za ktoré predajca nenesie zodpovednosť a nemožno na ňu uplatniť záruku.

Na prvý zostavovanie stanu si nechajte o niečo viac času. Pri každom ďalšom zostavovaní bude postup rýchlejší. Princíp zostavenie je jednoduchý. Dbajte našich vyobrazenia jednotlivých krokov.

ČISTENIE A SKLADOVANIE

Na čistenie plachiet nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky. Stačí použiť ľahký mydlový roztok. Stan by sa nemal skladať a baliť v mokrom stave. Uchovávajte stan suchý. Nerobte žiadne úpravy kovových tyčí: či už pristavením a / alebo privarením iných materiálov, tvorbou zárezov a / alebo deformáciami materiálu.

Zaobchádzajte s jednotlivými dielmi obozretne. Pri rozoberaní opäť použite zoznam obsahu balenia a skontrolujte, či žiadne súčasti nechýba, aby pri budúcom zostavovaní bolo opäť všetko k dispozícii. Pri skladovaní stanu tiež dbajte na to, aby na ňom neležali žiadne ďalšie predmety.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Prispejte k ochrane životného prostredia: Nevyhadzujte stan ani jeho časti do komunálneho odpadu. Doneste ich k recyklácii na oficiálnej zberné miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné párty stany
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
farba: biela
MSV: paleta
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: